Atrakcje we Włoszech

Winterevent
2020-05-03

Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie we Włoszech. Każdy kto wybierze na swój wymarzony urlop zimowy Włochy z pewnością nie zazna uczucia nudy. Wszystkie regiony we Włoszech są świetnie przygotowane na turystów i zapewniają mnóstwo atrakcji. Krajobraz tego kraju jest przepiękny, zawiera on jeziora, parki przyrody i malownicze widoki, które zapierają dech w piersi. Można je podziwiać zarówno ze stoków jak i podczas spacerów po okolicy. Będąc we Włoszech wręcz należy skorzystać z atrakcji oferowanych przez lokalne oferty barów, pubów i restauracji, gdzie serwują najlepszą włoską kuchnię oraz drinki bombardino, które można skosztować tylko w tym kraju. Dla osób pragnących większej rozrywki i lubujących się w nocnych imprezach dostępnych jest wiele klubów z dj’ami i świetną muzyką. Atrakcje we Włoszech to nie tylko imprezy…

Atrakcje we Włoszech

To również kąpieliska termalne, kręgle, łyżwy i śnieżne place zabaw dla dzieci. Równie popularne w tym kraju są oferty apres- ski. Polegają one na organizowanych każdego dnia imprezach, na które można przybyć prosto ze stoku. Zaczynają się od godziny 16:00 i towarzyszy im super brzmienie, smaczna pizza i drinki. Taki relaks po całym dniu spędzonym na stoku doceni każdy narciarz. Włochy są krajem do którego mogą bez obaw przybywać młodzi ludzie, rodziny z dziećmi i single. Wszyscy znajdą dla siebie odpowiednie miejsce i wyjazd spełni ich wszelkie oczekiwania.

Jeżeli lubisz dobrą zabawę nie może Ciebie zabraknąć na największej imprezie na zakończenie sezonu Polish Days. W wyjeździe biorą udział osoby w każdym wieku lubiące dobrą zabawę przy koncertach topowych artystów oraz jazdę na nartach. Zapraszamy do Val di Sole!!!

Sprawdż również

Jak dobrać narty
Jak dobrać narty?
2021-06-09
Narciarstwo to sport znany od dziesięcioleci. Każdego roku producenci sprzętu […]
WIĘCEJ
Narty skiturowe – jak zacząć przygodę?
2021-05-11
W ostatnich latach coraz bardziej popularne stało się narciarstwo skiturowe. […]
WIĘCEJ
Jak dobrać buty narciarskie?
2021-05-01
Jesteś na etapie poszukiwania informacji w jaki sposób dobrać buty […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894