COVID-19

Informacja ogólne

Wjeżdżając do niektórych krajów należy liczyć się z tym, że może zostać tam wprowadzony obowiązek wykazania się aktualnym badaniem na negatywny wynik zakażenia COVID-19, lub w przypadku wynalezienia szczepionki wykazanie się dokumentem o wykonanym szczepieniu.

Należy również być przygotowanym na to, że jeżeli po wjeździe do kraju do którego się wybieramy u podróżującego wynik na COVID-19 będzie pozytywny niezbędne będzie poddanie się kwarantannie w tym kraju na okres wyznaczony przez dany kraj, jak również po powrocie do Polski.

Klient jest zobowiązany do przygotowania się w odpowiedni sposób do wyjazdu wobec przepisów obowiązujących w danym kraju. Biuro nie jest zobowiązane do opłacania klientowi szczepień, kosztów wykonania testów oraz opłat związanych z objęciem go kwarantanną.

Klient wyjeżdżający za granicę zobowiązany jest do respektowania przepisów obowiązujących w danym kraju.

Przed wyjazdem należy obowiązkowo zapoznać się z informacjami podanymi przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na ich oficjalnej stronie internetowej: OFICJALNA STRONA MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH

Informacje dla wyjeżdzających do Włoch

  • Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski w dniach 16.01-05.03.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji (autodichiarazione) oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie
  • Ponowne otwarcie wyciągów dla narciarstwa amatorskiego planowane jest na 16 lutego 2021 r., pod warunkiem wdrożenia protokołów bezpieczeństwa opracowanych przez Konferencję Regionów i Zatwierdzonych przez Komitet Naukowo-Techniczny;
  • Świadczenie usług noclegowych (hotele, ośrodki wypoczynkowe itd.) jest dozwolone pod warunkiem utrzymania dystansu 1 m w przestrzeniach wspólnych (nie dotyczy członków rodziny i osób współdzielących pokój) i wdrożenia stosownych protokołów bezpieczeństwa​​;
  • Pomiędzy 16 stycznia a 15 lutego 2021 r. obowiązuje zakaz przemieszczania się pomiędzy regionami.

Należy zawsze brać pod uwagę dodatkowe obostrzenia lokalne i regionalne wynikające z podziału Włoch na 3 strefy: żółtą, pomarańczową i czerwoną.

Jak zrealizować Voucher na sezon 2020/2021

Voucher z sezonu 2020/2021 możesz zrealizować na dowolnym wyjeździe z naszej oferty. Aby wykorzystać swój Voucher należy zarezerwować wyjazd który Cię zainteresował oraz opłacić zaliczkę. Następnie wystarczy napisać do nas email na info@abc-holiday.pl przesyłając w załączniku kopię swojego otrzymanego od nas Vouchera. Po zaksięgowaniu zaliczki Twoja umowa zostanie pomniejszona o wartość Vouchera.

Z uwagi na ciągłe wydłużanie obostrzeń w wyniku których ośrodki narciarskie nie mają możliwości funkcjonowania, niewykorzystane Vouchery z sezonu 2020/2021 będą honorowane w sezonie narciarskim 2021/2022.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894