Hotel Chalet Alpino

Hotel Chalet Alpino

Hotel Chalet Alpino położony jest bezpośrednio na trasie narciarskiej Tonalina/Pegra. Składa się z 23 funkcjonalnie wyposażonych pokoi z toaletą i telewizorem. Do dyspozycji gości jest darmowy parking, przechowalnia nart oraz bar i restauracja. Wyżywienie w formie HB, czyli śniadania i obiadokolacja zapewnia jeden z najlepszych hoteli w tym regionie - Delle Alpi 4****. Dodatkowo w hotelu jest bezpłatne WiFi i balkon.

 • Skipass
 • Blisko stoku
 • Smaczne posiłki
 • Skibus
Opinie

Hotel Chalet Alpino

Hotel Chalet Alpino położony jest bezpośrednio na trasie narciarskiej Tonalina/Pegra. Składa się z 23 funkcjonalnie wyposażonych pokoi z toaletą i telewizorem. Do dyspozycji gości jest darmowy parking, przechowalnia nart oraz bar i restauracja. Wyżywienie w formie śniadania i obiadokolacji z regionalnymi potrawami oraz barem sałatkowym zapewnia jeden z najlepszych hoteli w tym regionie Delle Alpi 4****. Dodatkowo w hotelu jest bezpłatne WiFi i balkon.


 Dojazd: autokarem de lux z Polski  Lokalizacja: 300 metrów od stoku  Parking: tak  Przechowalnia nart: dostępna  Posiłki: wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja)  Łazienka: prywatna w każdym pokoju z wanną lub z prysznicem  Sypialnia: szafa lub garderoba Usługi i rozrywka: w pobliżu są restauracje i dyskoteka, TV Centrum wellness: niedostępne  Internet: dostępny Zwierzęta: akceptowane za dodatkową opłatą


Pokój 1 osobowy

Mały pokój dla jednej osoby bez prywatnej łazienki wyposażony w telewizor oraz jedno pojedyncze łóżko. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 łóżko pojedyncze 


 Pokój 2 osobowy

Funkcjonalny pokój dla dwóch osób z jednym łóżkiem małżeńskim  lub dwoma pojedynczymi, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne   lub   2 łóżka pojedyncze


  Pokój 2 + 1 

Funkcjonalny pokój dla trzech osób z jednym łóżkiem małżeńskim i jedną łóżkiem jednoosobowym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze


Pokój 2 + 2

Funkcjonalny pokój dla czterech osób z jednym małżeńskim łóżkiem i łóżkiem piętrowym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

 1 łóżko piętrowe 


 Pokój 3 osobowy

Funkcjonalny pokój dla trzech osób z jednym małżeńskim łóżkiem oraz jednym pojedynczym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze


Pokój 3 + 2

Funkcjonalny pokój dla pięciu osób z jednym małżeńskim łóżkiem, jednym łóżkiem pojedynczym, dostawką w formie łóżka piętrowego, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  łóżko piętrowe 

  1 łóżko pojedyncze


 Pokój 4 osobowy

Funkcjonalny pokój dla czterech osób z jednym łóżkiem podwójnym oraz dwóch łóżek pojedynczych. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  2 łóżka pojedyncze


 Pokój 4 + 2

Funkcjonalny pokój dla sześciu osób z łóżkiem podwójnym, dwoma łóżkami pojedynczymi i z dostawką w formie łóżka piętrowego. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  2 łóżka pojedyncze

  1 łóżko piętrowe 


  Pokój 5 + 1 

Jest to pokój przeznaczony dla sześciu osób. Składa się z części wypoczynkowej z rozkładaną kanapą, sypialni z łóżkiem małżeńskim i z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz wnęki z łóżkiem piętrowym. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżka pojedyncze

  1 rozkładana sofa 

Dojazd do BardonecchiaDojazd

 • Lotnisko w Bergamo oddalone o 130 km
 • Autokarami z Polski z firmą Winterevent

Lokalizacja

 • 300 metrów od stoku narciarskiego

Parking BardonecchiaParking

 • Dostępny

Wi-FIInternet

 • Dostępne WiFi

Dodatkowe

 • Gniazdko koło łóżka
 • Prywatne wejście
 • Ogrzewanie
 • Wyżywienie HB

RekreacjaRekreacja 

wanna Łazienka

 • Toaleta
 • Prysznic
 • Prywatna łazienka

sklepySklepy

 • w bliskiej odległości od hotelu

JedzeniePosiłki

 • Bar
 • Restauracja
 • Wyżywienie HB

Opis regionu Tonale – Ponte di Legno

Przełęcz Passo Tonale znajduje się na granicy Trydentu i Lombardii i tworzy słoneczny i naturalny amfiteatr, który oddziela dolinę Vallecamonica od doliny Val di Sole. Tonale rozciąga się na wysokości 1884 metrów do 3100 metrów, między masywami Adamello-Presanella oraz Ortles-Cevedale. Centrum Narciarskie Adamello Ski wyróżnia się na tle innych swoją nowoczesnością i składa się ono z dwóch ośrodków narciarskich – z przełęczy Tonale u podnóża lodowca Presena (3069 m.n.p.m.) jak również z Ponte di Legno, położonego poniżej przełęczy. Obydwa te ośrodki zostały połączone ze sobą komfortową kolejką Cabinova, która w zaledwie 15 minut jest w stanie przewieźć narciarzy z Ponte di Legno bezpośrednio do przełęczy Tonale i odwrotnie.

Kolejka ta ma przystanek o nazwie Intermedia Colonia Vigili, skąd istnieje możliwość dojazdu na nartach na wyciąg o numerze 10, a następnie na trasy Ponte di Legno. Warto również zaznaczyć, że narciarze mają możliwość poruszania się kolejką w dwie strony. Jeśli jednak nie zdecydujemy się na skorzystanie z kolejki do Tonale, wówczas możemy wyjechać trasą narciarską znajdującą się pod nią. To nowoczesne połączenie dwóch ośrodków powoduje, że Centrum Adamello Ski oferuje przybyłym gościom jedne z najlepszych warunków narciarskich, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 531 901 771