RELAIS Clubresidence

RELAIS Clubresidence

Relais Clubresidence zlokalizowany jest u podnóża gór w ośrodku narciarskim San Martino Di Castrozza, tuż obok szkółki narciarskiej i stoków. Niewątpliwym atutem jest bezpłatny parking oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny.

  • Basen
  • Wi-Fi
  • TV
  • Parking
Opinie

Relais Clubresidence zlokalizowany jest u podnóża gór w ośrodku narciarskim San Martino Di Castrozza, tuż obok szkółki narciarskiej i stoków. Niewątpliwym atutem jest bezpłatny parking oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny.

Można skorzystać z rozrywek w Sporting Clubresidence proponowanych przez Team San Martino Di Castroza (od 20.12 do 20.03) oraz centrum wellness AquaVitalis. Dzieci miło spędzą wolny czas w Baby and Family Fun Club.

W obiekcie obowiązuje dodatkowa obowiązkowa dopłata COMFORT SERVICE.  Apartament 4 osobowy 22 euro za dzień za apartament. Apartament powyżej 4 osób 30 euro za dzień za apartament. W opłatę wliczone jest: łóżko przygotowane na przyjazd, ręczniki, dostęp do wellnes center, szlafrok, sprzątanie końcowe apartamentu z wyjątkiem aneksu kuchennego oraz usunięcia śmieci (należy zrobić to samemu).

 

Lokalizacja– poza stokiemParking– tak  Narciarnia- tak   Sypialnia- szafa Internet– tak   TV- takZwierzęta- są akceptowane (do 10 kg), z wyjątkiem szczeniąt które nie są akceptowaneNarciarstwo- Polska Szkoła Narciarska Rossignol-Academy.plNarty- wypożyczalnia Nart i Desek

 

Apartament trzyosobowy

Apartament mono-jednopokojowy dla 3 osób. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny ze stołem,  sofą dla 2 osób oraz aneksem kuchennym, dostawiane 3 pojedyncze łóżko dla 3 osoby. Łazienka z prysznicem.

  1 podwójna sofa

  1 łóżko pojedyncze 

 

Apartament pięcioosobowy+

Apartament bilo-dwupokojowy dla 5 osób. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z sofą dla 2 osób oraz aneks kuchenny lub kuchnia, sypialnia z łóżkiem dla 2 osób oraz dostawiane pojedyncze łóżko dla 5 osoby. Łazienka z prysznicem.

  1 podwójna sofa

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze  

 

Apartament sześcioosobowy

Apartament trilo-trzypokojowy dla 6 osób. Jest to apartament dwupoziomowy o podwyższonym standardzie. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z sofą dla 2 osób oraz aneks kuchenny lub kuchnia, sypialnia z łóżkiem dla 2 osób, kolejna sypialnia dla 2 osób z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym piętrowym. oraz dostawiane pojedyncze łóżko dla 5 osoby. 2 łazienki z prysznicem po jednej na piętrze.

  1 podwójna sofa

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze  

 

Opis regionu San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza mieści się we włoskiej dolinie położonej w północno-wschodnim Trentino, otoczonej przez górskie szczyty pasma górskiego Pale di San Martino. Region oferuje turystom szereg atrakcji, dzięki którym nawet w trakcie dnia wolnego od szaleństw na stokach nie będą się nudzić. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością z chęcią spędzą czas na uprawianiu innych sportów, np. na pobliskich kortach tenisowych, lodowiskach, krytych basenach czy też ściankach wspinaczkowych. Rozrywki dostarczają również lokalne puby i bary, w których można posłuchać jazzowej lub bluesowej muzyki oraz spróbować lokalnych dań w atrakcyjnych cenach. Wieczorami San Martino di Castrozza zaprasza turystów na dyskoteki. W okolicy znajduje się także Park Przyrodniczy Paneveggio Pale San Martino gwarantujący piękne widoki i możliwość poznania nowych gatunków roślin. W trakcie urlopu warto wybrać się również na wycieczkę śladami historii, np. spacerując szlakiem etnograficznym w Vanoi lub odwiedzając i poznając lokalną kulturę pobliskich miejscowości.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 531 901 771