SPORTING Clubresidence

SPORTING Clubresidence

Sporting Clubresidence rezydencja położona w malowniczej miejscowości San Martino di Castrozza. W ofercie znajdują się przytulne apartamenty urządzone  w typowo górskim stylu, a ich wyposażenie obejmuje telewizor oraz aneks kuchenny. Niektóre z nich mają balkon lub taras.

  • Basen
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Widok na góry
Opinie

Sporting Clubresidence rezydencja położona w malowniczej miejscowości San Martino di Castrozza. W ofercie znajdują się przytulne apartamenty urządzone  w typowo górskim stylu, a ich wyposażenie obejmuje telewizor oraz aneks kuchenny. Niektóre z nich mają balkon lub taras.

Rezydencja zachęca do skorzystania z proponowanych przez Team San Martino Di Castroza rozrywek (od 20.12 do 20.03) oraz centrum wellness AquaVitalis. Dzieci miło spędzą wolny czas w Baby and Family Fun Club.

W obiekcie obowiązuje dodatkowa obowiązkowa dopłata COMFORT SERVICE.  Apartament 4 osobowy 22 euro za dzień za apartament. Apartament powyżej 4 osób 30 euro za dzień za apartament. W opłatę wliczone jest: łóżko przygotowane na przyjazd, ręczniki, dostęp do wellnes center, szlafrok, sprzątanie końcowe apartamentu z wyjątkiem aneksu kuchennego oraz usunięcia śmieci (należy zrobić to samemu).


Lokalizacja– poza stokiemParking– tak  Narciarnia- tak   Sypialnia- szafa Internet– tak   TV- takZwierzęta- są akceptowane (do 10 kg), z wyjątkiem szczeniąt które nie są akceptowane – dopłataNarciarstwo- Polska Szkoła Narciarska Rossignol-Academy.plNarty- wypożyczalnia Nart i Desek


Apartament czteroosobowy

Apartament mono-jednopokojowy dla 4 osób. Apartament ten usytuowany jest z tyłu rezydencji. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z sofą dla 2 osób. Aneks kuchenny zlokalizowany jest w zmykanej szafie. Strefa spalna z łóżkiem piętrowym  odseparowana drewnianymi suwanymi drzwiami. Łazienka z prysznicem. Balkon lub taras.

  1 podwójna sofa

  1 łóżko piętrowe 


Apartament czteroosobowy THIRD FLOOR

Apartament mono-jednopokojowy dla 4 osób. Apartament ten usytuowany jest na najwyższym piętrze rezydencji z widokiem na front. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z sofą dla 2 osób. Aneks kuchenny zlokalizowany jest w zmykanej szafie. Strefa spalna z łóżkiem piętrowym  odseparowana drewnianymi suwanymi drzwiami. Łazienka z prysznicem. Balkon lub taras.

  1 podwójna sofa

  1 łóżko piętrowe 


Apartament czteroosobowy

Apartament bilo-dwupokojowy dla 4 osób. Większość apartamentów mieści się z przodu rezydencji ale niektóre z nich mieszczą się z tyłu budynku. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z sofą dla 2 osób. Aneks kuchenny zlokalizowany jest w zmykanej szafie. Duża strefa spalna z sofą dla 2 osób lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Łazienka z prysznicem. Balkon.

  1 lub 2 podwójna sofa lub   2 łóżka pojedyncze

Opis regionu San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza mieści się we włoskiej dolinie położonej w północno-wschodnim Trentino, otoczonej przez górskie szczyty pasma górskiego Pale di San Martino. Region oferuje turystom szereg atrakcji, dzięki którym nawet w trakcie dnia wolnego od szaleństw na stokach nie będą się nudzić. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością z chęcią spędzą czas na uprawianiu innych sportów, np. na pobliskich kortach tenisowych, lodowiskach, krytych basenach czy też ściankach wspinaczkowych. Rozrywki dostarczają również lokalne puby i bary, w których można posłuchać jazzowej lub bluesowej muzyki oraz spróbować lokalnych dań w atrakcyjnych cenach. Wieczorami San Martino di Castrozza zaprasza turystów na dyskoteki. W okolicy znajduje się także Park Przyrodniczy Paneveggio Pale San Martino gwarantujący piękne widoki i możliwość poznania nowych gatunków roślin. W trakcie urlopu warto wybrać się również na wycieczkę śladami historii, np. spacerując szlakiem etnograficznym w Vanoi lub odwiedzając i poznając lokalną kulturę pobliskich miejscowości.

Kaucja zwrotna pobierana na wypadek zniszczeń w apartamencie wynosi 200 euro za apartament.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 531 901 771