AL SOLE CLUBRESIDENCE

AL SOLE CLUBRESIDENCE
  • Basen
  • Spa
  • Parking
  • Bezpłatne WiFi
  • Pokoje rodzinne
  • Bar
  • Centrum odnowy biologicznej
Opinie

Obiekt Al Sole Clubresidence jest usytuowany w centrum miejscowości Canazei, pełnym sklepów i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych. Oferuje on apartamenty z drewnianymi meblami, a także bezpłatne centrum odnowy biologicznej i kryty basen.

Wszystkie apartamenty dysponują częścią dzienną oraz łazienką. Z niektórych roztacza się widok na góry.

W obiekcie obowiązuje dodatkowa obowiązkowa dopłata COMFORT SERVICE.  Apartament 4 osobowy 22 euro za dzień za apartament. Apartament powyżej 4 osób 30 euro za dzień za apartament. W opłatę wliczone jest: łóżko przygotowane na przyjazd, ręczniki, dostęp do wellnes center, szlafrok, TV SAT, opłata za elektryczność, sprzątanie końcowe apartamentu z wyjątkiem aneksu kuchennego oraz usunięcia śmieci (należy zrobić to samemu).

Takie akcesoria jak łóżeczko, stół do przewijania, wysokie krzesło, podgrzewacz do butelek są dostępne jedynie na zapytanie podczas rezerwacji i wymagają opłacenia kaucji po przyjeździe.

Miejsce parkingowe w garażu płatne dodatkowo 10 euro za dzień – zapytania bezpośrednio w obiekcie.

 

Apartament czteroosobowy SUPERIOR

Jest to apartament bilo-dwupokojowy. Pokój dzienno sypialny z aneksem kuchennym, rozkładane łóżko. Sypialnia z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami (łóżka mona złączyć ze sobą). Łazienka z prysznicem. Balkon.

 

 

Apartament czteroosobowy PRESTIGE

Jest to apartament bilo-dwupokojowy. Pokój dzienno sypialny z aneksem kuchennym, rozkładane łóżko. Sypialnia z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami (łóżka można złączyć ze sobą). Łazienka z jacuzzi. Balkon.

 

Kaucja pobierana na wypadek zniszczeń w apartamencie 200 euro za apartament.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894