Hotele Folgaria Lavarone

Hotel-Vittoria-Winter-Event-zdj3
Hotel Vittoria ***-do spr.
Folgaria Lavarone, Włochy
Hotel Vittoria*** mieści się w niewielkim turystycznym miasteczku Folgaria. Budynek znajduje się w ścisłym centrum, narciarze oraz snowboardziści dotrą na rok w parę minut z przystanku ski-busa. Natomiast wieczorem zrelaksujesz się w strefie odnowy biologicznej.
Hotel Luna-Winter-Event-zdj3
Hotel Luna Bianca***- do spr.
Folgaria Lavarone, Włochy
Hotel Luna Bianca Wellness & Romantic Hotel zadowoli najbardziej wymagających. Idealny dla osób, które szukają nie tylko ośnieżonych stoków ale i także wieczornego relaksu i atrakcji w centrum odnowy biologicznej.
Residence Alpine-Winter Event-zdj2
Residence Alpine Smart- do spr.
Folgaria Lavarone, Włochy
Kompleks Alpine Smart Residence oferuje zakwaterowanie w wygodnych apartamentach. Większość z nich posiada balkon lub taras gdzie możesz wypocząć na świeżym powietrzu. Obiekt znajduje się około 1 km. od ścisłego centrum miejscowości Folgaria.
Alaska Clubresidence-Winter Event-zdj11
Alaska Clubresidence -do spr.
Folgaria Lavarone, Włochy
Alaska Clubresidence to duży ośrodek mieszczący się w centrum spokojnej miejscowości Folgaria. W pobliżu znajduje się wszystko czego potrzebujesz aby spędzić udany urlop. Przystanek ski-busa, który zawiezie Cię pod sam wyciąg, mieści się tylko 100 metrów od rezydencji.
ALPINE Smart Residence
Folgaria Lavarone, Włochy
ALASKA CLUBRESIDENCE
Folgaria Lavarone, Włochy
Kompleks Alaska Clubresidence znajduje się w cichej okolicy w centrum miejscowości Folgaria i oferuje przestronne apartamenty, bezpłatne WiFi, bezpłatny kryty basen i saunę. Z oddalonego o 100 metrów przystanku odjeżdżają bezpłatne autobusy dla narciarzy

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894