Kim jesteśmy

Winterevent

Stając naprzeciw potrzebom rynku jako jedyni zapewniamy pełną obsługę oraz przygotowanie do wyjazdu. Jadąc z WinterEvent masz możliwość zarezerwowania wyjazdu ze szkoleniem w najlepszej szkole narciarskiej Rossignol-Academy, skorzystania z wypożyczalni sprzętu Rossignol, który będzie czekał na Ciebie w ośrodku, zrobienia zakupów w jednym z naszych sklepów narciarskich.

rossignol-outlet.pl
 dynastar-outlet.pl
voelkl-outlet.pl
 poc-outlet.pl

Do zobaczenia na stoku!!! 🙂 

ABC-Holiday to dziś również najlepsza licencjonowana polska szkoła narciarska i snowboardową www.Rossignol-Academy.pl posiadającą uprawnienia SITN-PZN/ SITS działająca przede wszystkim w najsłynniejszych alpejskich ośrodkach takich jak:

 Val di Sole – Marilleva
 Tonale – Ponte di Legno
 Val di Fiemme
Pejo

Więcej na stronie: www.Rossignol-Academy.pl

Wypożyczalnia i serwis nart

 Nie interesuje Cię posiadanie własnego sprzętu lub wybierasz nowatorskie rozwiązania i lubisz w każdym sezonie pojeździć na najnowszym modelu nart? Jeśli taj to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

 Stwórz sobie wymarzony urlop wypożyczając sprzęt renomowanej marki Rossignol i odbierz go bezpośrednio w ośrodku do którego się z nami wybierasz.

 W ofercie wypożyczalni znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz z wyjątkiem butów narciarskich, które musisz mieć swoje.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894