SUPERDEVOLUY / LA JOUE DU LOUP (FRANCJA) - WYJAZDY NARCIARSKIE

Najbliższe wyjazdy do Superdévoluy / La Joue du Loup

Niestety obecnie nie mamy dostępnych wyjazdów dla rogionu Superdévoluy / La Joue du Loup.
Jeśli jesteś zainteresowany innymi wyjazdami na narty lub snowboard sprawdź naszą pełną ofertę kliknij tutaj.

Szukasz wyjazdów do Superdévoluy / La Joue du Loup?

Wyślij do nas zapytania, a postaramy się ZA DARMO znaleźć wyjazd, które będzie dopasowany do Twoich potrzeb.


  Opis regionu Superdévoluy / La Joue du Loup

  Decydując się na wyjazd do La Joue du Loup będą mogli Państw spędzić czas zarówno aktywnie, jak i nieco bardziej spokojnie, w zależności od swoich potrzeb oraz upodobań. Region ten daje możliwość wieczornego wyjścia do kina “La Taniere”, bądź też odwiedzić jedną z wielu restauracji serwujących smaczne, lokalne potrawy. Wędrówka w śnieżnych rakietach po przyjemnie skrzypiącym, białym puchu z pewnością będzie też niezapomnianą atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Warto również wiedzieć, że po przepięknych plenerach można poruszać się również za pomocą śnieżnych skuterów. W tym celu wytyczono wiele różnych tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Dla fanów prędkości przygotowano także tory saneczkowe, które gwarantują doskonałą zabawę.

  Wyciągi narciarskie i trasy w Superdévoluy / La Joue du Loup

  Skąpane w słońcu tarasy La Joue du Loup oraz szeroki wybór przytulnych kafejek stanowią idealne miejsce na popołudniowy relaks. Zapierające dech w piersiach krajobrazy można podziwiać uprawiając biegowe narciarstwo na trasach o długości wynoszącej 35 kilometrów bądź też wędrują w rakietach śnieżnych w trasach mających długość nawet 30 kilometrów. Miejsce to gwarantuje również wiele wieczornych rozrywek, takich jak puby, czy też dyskoteki, w których można tańczyć do białego rana. Dla osób poszukujących nieco spokojniejszych form rozrywki polecany jest tradycyjny wieczór raclette lub founde, podczas którego poznać można pobliskie bary w towarzystwie bliskich osób.

  Długość trasy narciarskiej: 100km

  Łatwe: 60kmŚredni: 30kmTrudny: 10km

  Ilość stoków narciarskich: 60

  Niebieski: 40Czerwony: 15 Czarny: 5

  Wyciągi narciarskie: 24
  Wyciągi krzesełkowe: 6
  Wyciągi orczykowe: 17
  Gondole: 1
  Armatki śnieżne: TAK
  Snowparki: 1
  Trasy narciarstwa biegowego: 35km
  Tory saneczkowe: 1

  Karnety narciarskie w Superdévoluy / La Joue du Loup

  Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup karnetu narciarskiego “La Joue du Loup & Superdévoluy, wówczas macie do dyspozycji teren, którego łączna długość tras wynosi aż 100 kilometrów. Ten zróżnicowany teren narciarski jest jednym z największych położonych w Alpach Nadmorskich i łączy ze sobą ośrodki narciarskie Superdévoluy oraz La Joue du Loup. Znajdująca się tam karuzela narciarska została wyposażona w 23 wyciągi które są w stanie pokonywać różnicę wzniesień ponad 1000 metrów. Jest to miejsce dedykowane także rodzinom z dziećmi oraz początkującym narciarzom, którzy będą mogli szkolić się na płaskich trasach tuż przy szkółce narciarskiej, która została zaopatrzona w specjalne wyciągi do ćwiczeń.

  Do szerokich oraz stosunkowo płaskich tras znajdujących się obok szczytu Le-Pierra dotrzeć można za pomocą wyciągów krzesełkowych oraz gondoli. W nieco wyższych partiach gór przeważają trasy czerwone, dedykowane przede wszystkim narciarzom zaawansowanym. Superdévoluy to także trasy czarne, czyli te najbardziej strome. Można się dostać na nie za pomocą szybkiego wyciągu krzesełkowego Le Sommarel, który zabiera narciarzy na nieco wyżej położone tereny, w których to znaleźć można wymagające trasy, takie jak “Le Mur”. Nie będą się tu nudzić również fani freestyle’u, którzy znajdą tu wymarzone warunki do ćwiczenia swojej pasji.

  La Joue du Loup - miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi

  Wyjazdy do Superdévoluy, czy też La Joue du Loup cieszą się dużą popularnością również wśród rodzin z dziećmi. I nic dziwnego - teren ten został wyróżniony znakiem “Famille Plus Montagne”, a wszystko to dzięki infrastrukturze, która jest szczególnie przyjazna rodzinom. Warto również wiedzieć, że dzieci mające więcej niż 15 miesięcy mogą bez problemu skorzystać z opieki świetlicy bądź też z narciarskiego przedszkola. Co równie ważne, rodzice mają możliwość wypożyczenia na miejscu wózków dla dzieci oraz łóżeczek, co jest dla nich bardzo wygodne. Poza stokiem na najmłodszych czekać będą inne atrakcje, takie jak place zabaw, czy też tory saneczkowe.

  Dostępne hotele w La Joue du Loup

  Kamerki - Superdévoluy / La Joue du Loup

  Zdjęcia - Superdévoluy / La Joue du Loup

  Opinie o Superdévoluy / La Joue du Loup

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   0 reviews
  Blog & Porady
  Jak dobrać narty
  Jak dobrać narty?
  2021-06-09
  Narciarstwo to sport znany od dziesięcioleci. Każdego roku producenci sprzętu […]
  WIĘCEJ
  Narty skiturowe – jak zacząć przygodę?
  2021-05-11
  W ostatnich latach coraz bardziej popularne stało się narciarstwo skiturowe. […]
  WIĘCEJ
  Jak dobrać buty narciarskie?
  2021-05-01
  Jesteś na etapie poszukiwania informacji w jaki sposób dobrać buty […]
  WIĘCEJ

  Telefon

  INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

  Telefon

  NOWI KLIENCI 533 747 894
  533 781 203

  Telefon

  REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

  Telefon

  WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894