Narty z dziećmi

Winterevent
2019-09-11

Włochy są również świetnie przygotowane na przyjęcie najmłodszych gości. Jeżeli myślisz o wyjeździe na narty z dziećmi wiedz, że z myślą o nich powstały specjalne przedszkola narciarskie. W ich sąsiedztwie znajdują się mini- stoki na których dzieci zgłębiają wiedzę jazdy na nartach pod okiem instruktora, ale również uczestniczą w zabawach na śniegu ze swoimi rówieśnikami i zawierają nowe znajomości. Po wyczerpujących treningach i rozgrywkach na świeżym powietrzu dzieci mogą skorzystać z ogrzewanej, świetnie przygotowanej sali zabaw. Tam również czeka na nie ogrom atrakcji, różne gry planszowe, konsole oraz bajki. Jest to świetna opcja dla rodziców, aby zostawili swoje pociechy w dobrych rękach, a same korzystały z uroków stoków.

Wyjazd na narty z dziećmi do miejsc gdzie funkcjonują polskie szkoły narciarskie jest w dzisiejszych czasach bardzo popularny a wręcz pożądany. Jednym z takich miejsc jest stacja narciarska Marilleva 1400. Dostępne tu opcje zakwaterowania bezpośrednio przy stoku sprzyjają wykupieniu pobytu razem ze szkoleniem narciarskim dla dzieci.

Narty z dziećmi

Kadra szkoleniowa posiada najwyższe kwalifikacje. Są to instruktorzy z wieloletnim starzem zawodowym. Dodatkowo posiadają międzynarodowe uprawnienia do pracy instruktora za granicą.

Nie ma nic lepszego niż wyjazd na narty z całą rodziną. Rodzice uwielbiają patrzeć jak ich dzieci stawiają pierwsze kroki lub doskonalą swoją technikę narciarską. A to wszystko pod okiem profesjonalnej kadry. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych kursantów, na zaszczepienie we krwi kolejnych osób ducha narciarstwa…

Sprawdż również

Narty skiturowe – jak zacząć przygodę?
2021-05-11
W ostatnich latach coraz bardziej popularne stało się narciarstwo skiturowe. […]
WIĘCEJ
Jak dobrać buty narciarskie
2021-05-01
Jesteś na etapie poszukiwania informacji w jaki sposób dobrać buty […]
WIĘCEJ
Gdzie jechać na narty
Gdzie jechać na narty?
2021-04-27
Gdzie jechać na narty? Najlepsze ośrodki w Polsce i za […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894