Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
WinterEvent
Average rating:  
 21 reviews
by Michu on WinterEvent
Mega Plusik 🙂

Mega Plusik za Pokskie dni w Val di Sole. Wielkie brawa dla waszej ekipy. Pozdro 🙂

by Eliza on WinterEvent
Doskonała organizacja

Najlepsza organizacja zimowych wyjazdów!

by Martyna on WinterEvent
Pierwszy wyjazd w Alpy

Pierwszy raz zdecydowałam się na zagraniczny wyjazd na narty. Wypad z Winterevent to był strzał w dziesiątkę! Każdy detal całego wyjazdu był dopilnowany, dojazd z lotniska, hotel i atrakcje były takie jak na stronie internetowej. Byłam z koleżanką i każda jest zachwycona. Nauczyłam się jeździć jeszcze lepiej na nartach i zakochałam się w Alpach. Teraz nie wyobrażam sobie zimy bez wyjazdu z wami. Moi znajomi już się szykują na białe szaleństwo, a ja wraz z nimi. Polecam!

by Krzysztof on WinterEvent
Szkolenia narciarskie

Konkurencyjne ceny za szkolenia narciarskie, polecam!

by Beata on WinterEvent
Ferie z Winterevent

Szybki kontakt, sprawna obsługa.

by Julita on WinterEvent
Rodzinny urlop w Alpach

Cała rodzina zadowolona z wyjazdu.

by Ignacy on WinterEvent
Studencki wyjazd

Jestem studentem i szukałem idealnego zimowego wypoczynku. Przede wszystkim zależało mi, żeby było tanio i aktywnie. Wyjazd na narty z Winterevent był fenomenalny. Pojechaliśmy sporą grupą znajomych. Oferta pasowała nam idealnie pod względem finansowym i czasowym, zdecydowanie nie macie konkurencji! Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji całego wyjazdu. Warunki na stokach były profesjonalne, ponadto nie musieliśmy zabierać swojego sprzętu, wszystko było dostępne na miejscu, bez kolejek i czekania. Obsługa w hotelu na najwyższym poziomie i służąca zawsze pomocą, co dla nas było niezwykle istotne. A do tego oprócz białego szaleństwa czekały na nas wieczorne imprezy i koncerty. I przede wszystkim mogliśmy spotkać osoby w podobnym wieku, widać, że każdy wyjazd jest organizowany ze starannością i dbaniem o to, żeby każdy mógł czuć się idealnie, a o to nam przecież chodziło. To był najlepszy wyjazd, już nie mogę doczekać się następnej zimy. Polecam wszystkim znajomym. To była świetna zabawa!

by Aurelia on WinterEvent
Zimowy wyjazd z całą rodziną

Długo szukałam idealnej oferty na zimowy wyjazd z całą rodziną, aż wreszcie znalazłam propozycję od Winterevent. Zaskoczyły mnie ceny, które były mocno konkurencyjne, do tego pełen pakiet ubezpieczeń, a przy urlopie z dziećmi to decydujący aspekt. Biorąc pod uwagę konieczność wcześniejszego zaplanowania ferii, ta propozycja była dla mnie wymarzona. Wyjazd zorganizowany na najwyższym poziomie, zarówno dojazd z lotniska jak i hotel był idealny. Obsługa jest bardzo dobrze przygotowana na pobyt dużych rodzin i służy pomocą na każdym kroku. Wybrałam ofertę dla rodzin, dzieci miały zapewnione kursy narciarstwa i darmowy sprzęt, a ja wraz z mężem mogłam spędzać romantyczne chwile w przepięknej górskiej scenerii. Trafiliśmy na idealną pogodę i wszyscy zakochaliśmy się w Alpach do szaleństwa. To był najlepszy rodzinny wyjazd jaki mógł nam się przytrafić. Z całą pewnością za rok skorzystamy znowu z oferty rodzinnej. Z czystym sumieniem polecam!

by Dawid on WinterEvent
Wczasy idealne

Najlepsze zimowe last minute!

by Michu on WinterEvent
Mega

Polecam w 100%

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894