Rossignol najlepszy sprzęt narciarski

Winterevent
2020-10-23

Rossignol najlepszy sprzęt narciarski produkowany od 1907 roku we Francji. Bezsprzecznie jest ikoną przeszłości jak również przyszłości oraz symbolem sportów zimowych i górskich. Producent czerpie siłę ze swojego 100 letniego doświadczenia w produkcji wszystkiego co związane ze sportami zimowymi. Opracowali oraz opracowują szereg zaawansowanych technologicznie intuicyjnych produktów. To wszystko zapewnia każdemu intensywne oraz satysfakcjonujące doświadczenia na śniegu. Niewątpliwie chętnie utożsamiamy się z tą marką.

Od Emile’a Allais do Henrika Kristofersena

Historia firmy zawsze była naznaczona rywalizacją dlatego niezależnie od dyscyplin: narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, biathlon stała się ikoną zimy. Od bramki startowej do przekroczenia linii mety. Najlepsi oddają się szaleństwu rywalizacji każdego dnia niestrudzenie trenując oraz pokonując wszelkie bariery – „Rossignol – najlepszy sprzęt narciarski”

Rossignol

Ciekawą propozycję stanowi oferta mocno rozwijającego się touroperatora z Polski. Za jego pośrednictwem możesz wypożyczyć lub przetestować najlepszy sprzęt narciarski od Rossignola. Narty zamawiasz w Polsce a odbierasz je na miejscu po przyjeździe co bez wątpienia jest ogromnym krokiem na przód. Jako nieliczni WinterEvent zapewnia kompleksową obsługę wyjazdu zaczynając od organizacji zakwaterowania z karnetami kończąc na transporcie nowoczesnymi autokarami.

Rossignol kultowa francuska marka w sportach zimowych

Ale to nie koniec ponieważ całości dopełnia sklep narciarski który jest niewątpliwym liderem rynku w dystrybucji tej kultowej marki. Oferta sklepu jest bardzo ciekawa. Kupisz tutaj narty, kije, kaski, gogle, buty narciarskie, odzież oraz otrzymasz fachowe doradztwo.

Rossignol sprzęt narciarski

Sprawdż również

Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ
Jak dobrać kijki do nart
2021-06-19
Na rynku istnieje wiele modeli oraz wielu producentów którzy w […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 531 901 771